Být elegantní se vyplatí...

PYTLÍKOVO

Šijeme pro Vás

Vítáme Vás v PYTLÍKOVĚ, ve světě, kde měníme igelit za látku.

Ať už na trzích či v supermarketech, nákupy ovoce a zeleniny vždy provází nadměrná spotřeba igelitových pytlíků. Ač se to může zdát neuvěřitelné, ani čistý, ničím neznečištěný pytlík pro svou nepatrnou hmotnost nespadá do recyklovatelných plastů, a tak při třídění ve sběrných dvorech končí na hromadě komunálního odpadu. Avšak na rozdíl od vysokého procenta tohoto smíšeného smetí se jeden takový igelitový pytlík rozkládá zhruba 25 let, a pokud přihlédneme ke způsobu jejich výroby (vysoký podíl ropy) a výšce zbytečné spotřeby, nelze než si nad tímto obchodním systémem smutně postesknout.

DSC_7572      DSC_8962

Celkový model ani populační nákupní návyky vypěstované za dlouhá desetiletí nezměníte, můžete však začít u sebe a sami přispět svojí troškou ke zlepšení budoucích vyhlídek naší planety. Pokud kupujete pouze jeden kus zeleniny či ovoce, dávat si jej do pytlíku není nutné, nicméně v případě několika kusů a následného vážení se tato aktivita značně komplikuje.
Ušité sáčky představují ideální náhradu igelitu (pevnost, průhlednost) s výrazně vyšší životností. Pokud se pytlík ušpiní, jednoduše jej vyperete v ruce či s ostatním prádlem a druhý den jej opět můžete využít. Použitím ekosáčku na zeleninu a ovoce přispějete ke zlepšení našeho životního prostředí.
Mikroténové sáčky a igelitové tašky nejsou jediným igelitem v každodenním životě. Proto se snažíme o náhradu igelitu všude kde to jde ????
Příroda Vám děkuje ????
potravinový sáček bílý 20 x 25
37,19 Kč bez DPH
45 Kč

Sáčky na potraviny jsou ideální pro nákup pečiva, ovoce a zeleniny.

407/HNE
potravinový sáček bílý 25 x 30
41,32 Kč bez DPH
50 Kč

Sáčky na potraviny jsou ideální pro nákup pečiva, ovoce a zeleniny.

410/BIL
potravinový sáček bílý 30 x 40
45,45 Kč bez DPH
55 Kč

Sáčky na potraviny jsou ideální pro nákup pečiva, ovoce a zeleniny.

413/BIL
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení